Trollbloggen.se
Meny
  • Hem
  • Blogginlägg
    • Bedragare
    • Drama
    • Tiggtok
    • Pedofiler
    • Varning
    • Gästinlägg
    • Handbok för tiggeri online
    • Alec Danes
    • Anders Eriksson
    • Angelica Nykvist (Hailey Blomquist)
    • Emelie Bumbi
    • Family United
    • Jojo & Qenan
    • Kimberly Skoglund
    • Max
    • MEWarrior
    • Rädda Filippa
    • Sabina ”Sabinos” Lindskog
    • Sofia ”Fiad” Eriksson
  • Om oss
  • Kontakt
Meny

Angelica vill prata med mig

Publicerad den 2024-10-312024-10-31 av admin
Följ mig på sociala medier

Hon var tydligen live i natt. Runt kl 03 och ändå tycks hon vara förvånad över att inte ha så stor publik. NEWSFLASH! Folk sover oftast vid den tiden då de har saker att göra för att förtjäna sitt uppehälle. 

Hon gjorde i alla fall en video där hon efterlyser mitt nummer för hon vill prata i telefonen med mig. Latmasken kan som vanligt inte göra något på egen hand utan vill att andra ska göra jobbet till henne. Det krävs inte mycket ansträngning för henne för att hitta mitt nummer. Men hon får ringa på mitt spanska för mitt svenska har jag inte kvar längre. Men med väldigt lite research hittar hon det på nolltid. 

Hon fick dock lite förslag på att hon skulle skicka meddelande till mig men det kan hon ju inte eftersom hon har blockat mig överallt. Så jag tycker faktiskt att hon kan leta upp mitt nummer helt på egen hand. 

Givetvis funderar man ju över vad som fått henne att komma på denna tanken nu. Kanske är det för att jag igår kväll fick information om att det finns inspelningar på när hon hotar en person med att ringa soc på dom om de inte fixar droger till henne. Dessa inspelningar är nu på väg till mig.

Jag säger absolut inte att hennes plötsliga intresse av att prata med mig beror på detta, jag säger bara att det är ett väldigt konstigt sammanträffande.

I videon nämner hon också hur en hel del av det jag skriver stämmer, men också att jag skriver saker som är falska. Vad gäller det hon anser är falskt så vet ni ju själva att jag inte skriver varken lögner eller påhittade saker. Men min teori är att det hon anser är falskt är delen i inläggen som utgör mina funderingar och slutsatser. Jag tror bara inte hon förstår bättre. 

Nåja. Här nedanför hittar ni nattens video och för allt i världen, låt henne göra sin research själv. Vill hon ha mitt nummer kan hon enkelt leta upp det, men hon kan gott få fundera själv.

See you soon...

Share on Social Media
x facebook pinterest emailwhatsapptelegram

Relaterade

1 svar på “Angelica vill prata med mig”

  1. Veronica skriver:
    2024-10-31 kl. 23:56

    Som vanligt gör hon bort sig fullständigt, varför sitta i en video och säga allt detta🙄 e väl bara att göra ett sök så hittar hon dig.
    Jag har inte sett henne på länge, hoppades på att hon skulle hålla sig borta.

    Svara

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

oktober 2024
M T O T F L S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
« sep   nov »

Senaste inläggen

  • Att driva ett förtalsmål civilrättsligt

    Att driva ett förtalsmål civilrättsligt

    december 2, 2025
  • En passande video

    En passande video

    november 10, 2025
  • Live 251107

    Live 251107

    november 8, 2025
  • Gårdagens live

    Gårdagens live

    november 8, 2025
  • Anmälan - äkta eller fejk?

    Anmälan - äkta eller fejk?

    november 7, 2025

"Man may have discovered fire, but women discovered how to play with it"

- Carrie Bradshaw, Sex and the city S02E11 -

Utgivningsbevisnummer: 2019-062


Ansvarig utgivare: Amy Ljunggren

©2025 Trollbloggen.se