Trollbloggen.se
Meny
  • Hem
  • Blogginlägg
    • Bedragare
    • Drama
    • Tiggtok
    • Pedofiler
    • Varning
    • Gästinlägg
    • Handbok för tiggeri online
    • Alec Danes
    • Anders Eriksson
    • Angelica Nykvist (Hailey Blomquist)
    • Emelie Bumbi
    • Family United
    • Jojo & Qenan
    • Kimberly Skoglund
    • Max
    • MEWarrior
    • Rädda Filippa
    • Sabina ”Sabinos” Lindskog
    • Sofia ”Fiad” Eriksson
  • Om oss
  • Kontakt
Meny

Hur har hon det med matten?

Publicerad den 2024-02-132024-02-13 av admin
Följ mig på sociala medier
Ok så hon har gått ut med en video där hon svamlar på nån obeskrivlig engelska eftersom hon tror att folk som arbetar för Youtube kommer att gå in på hennes tiktok och kolla. Jaja, det kan hon väl få tro. Och än en gång håller hon på och babblar om att jag ska tjäna pengar på Youtube och det är förmodligen därför hon tror att jag kommer bli nedbruten av att kanalen stängs. Jag kan förstå att hon tänker så. Allt kretsar kring pengar för henne det har man ju redan förstått. Att hon kan gå över lik för pengar är en annan sak man har förstått. Men för mig handlar det inte alls om pengar och i videon nedan (om ni ser hela) får ni se, inte bara hennes video på kass engelska, utan också faktiska bevis på att jag inte ens är kvalificerad att tjäna pengar på min Youtubekanal vilket betyder att jag inte kan tjäna pengar på den ens om jag hade velat.



I nästa video har hon sen lite svårt med matten tycks det som. Hon pratar om att hon ska göra strike efter strike efter strike på min kanal eftersom jag har så många videor på henne och hon ska strikea varenda en. Jag vet inte riktigt hur hon ska fortsätta strikea en redan nedlagd kanal (jag behöver ju bara en till) men ja, inget är ju logiskt med henne. Åh, visst ja! Hon ska lägga ner TikTok nu igen. Tänk om man kunde fått en slant varje gång man hört det från henne. Då hade jag verkligen varit miljonär 😅



Vi får se hur länge det håller denna gången. Och vi får se hur lång tid det tar innan hon inser att det inte är på Youtube jag har den stora följarskaran. Det är inte på Youtube jag får flest visningar utan det är här i bloggen. Och som jag skrivit till henne på hennes inlägg (hon har tydligen avblockerat mig) så kan hon plocka ner Youtube bäst hon vill, bloggen kommer hon inte åt. 

Men hon är läskigt nöjd med att alla videor, även de som är på andra personer kommer att försvinna också. Hon är alltså läskigt nöjd med att låta pedofiler och våldtäktsmän komma undan. Otäckt!

See you soon!

Share on Social Media
x facebook pinterest emailwhatsapptelegram

Relaterade

1 svar på “Hur har hon det med matten?”

  1. Wrenni skriver:
    2024-02-13 kl. 22:55

    Något jag har funderat över varför hon inte filmade när hennes hund var så blodig som hon påstår. Då skulle ju hon ha haft bevis eller det här med pappans rullator

    Svara

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

februari 2024
M T O T F L S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
« dec   mar »

Senaste inläggen

  • Missa inte min nya bok!

    Missa inte min nya bok!

    januari 25, 2026
  • Att driva ett förtalsmål civilrättsligt

    Att driva ett förtalsmål civilrättsligt

    december 2, 2025
  • En passande video

    En passande video

    november 10, 2025
  • Live 251107

    Live 251107

    november 8, 2025
  • Gårdagens live

    Gårdagens live

    november 8, 2025

"Man may have discovered fire, but women discovered how to play with it"

- Carrie Bradshaw, Sex and the city S02E11 -

Utgivningsbevisnummer: 2019-062


©2026 Trollbloggen.se